To była iście piłkarska sobota!

TURNIEJOWA SOBOTA ZA NAMI!

W sobotę 16 lutego 3 nasze drużyny rywalizowały w halowych turniejach piłkarskich. Rywalizowaliśmy w halowych Ligach Żaka, Orlika a także Wojewódzkiej Ligi Orliczek. Była to udana sobota dla naszych zespołów a szczególnie grupy U11, która po raz drugi z rzędu wygrała turniej halowej Ligi Orliczek!

Tak wyglądała rywalizacja naszych zespołów w dużym skrócie:

HALOWA LIGA ŻAKÓW – Krzywa

Na kolejny turniej w rywalizacji z chłopcami wybraliśmy się do położonej za Chojnowem miejscowości Krzywa. W turnieju oprócz naszej drużyny oraz zespołu gospodarzy udział wzięły zespoły Amico Lubin i Górnika Lubin. Ze względu na mały wymiar hali graliśmy drużynami 4 osobowymi (bramkarka + 3 zawodniczki).

Oto wyniki naszego zespołu:

FEMGOL LUBIN – Amico Lubin 2:3

FEMGOL LUBIN – Sokół Krzywa 5:2

FEMGOL LUBIN – Górnik Lubin 2:9

Akademia FemGol grała w składzie:

Maja Szuszkiewicz, Amelia Grzegorowska, Emilia Delimata, Oliwia Wuj, Ala Chudek, Oliwia Oborska, Julia Frąc.

HALOWA LIGA ORLIKÓW – Legnickie Pole

Na rozgrywki halowej Ligi Orlików wybraliśmy się tym razem do Legnickiego Pola, gdzie organizatorem turnieju była Iskra Kochlice. Do rywalizacji z chłopcami z rocznika 2008 oprócz naszej drużyny stanęły zespoły dziewcząt z Chrobrego Głogów oraz chłopców z Czarnych Rokitek i Iskry Kochlice.

Poniżej wyniki naszego zespołu:

FEMGOL LUBIN – Iskra Kochlice 0:0

FEMGOL LUBIN – Chrobry Głogów 3:1

FEMGOL LUBIN – Czarni Rokitki 0:1

Akademia FemGol Lubin grała w składzie:

Martyna Marcinek, Dominika Cholewa, Blanka Dumycz, Zuzanna Wyskida, Wiktoria Szyja, Elisa Janik, Pola Strzyżewska, Olwia Łata.

HALOWA LIGA ORLICZEK – Lubin

W kolejnym turnieju z cyklu Halowej Wojewódzkiej Ligi Orliczek tym razem przypadła nam możliwość organizacja turnieju. W hali przy ul. Składowej rywalizowaliśmy z zespołami Ślęzy Wrocław, Talentu Trzebnica, Dolpaszu Skokowej i Polonii Świdnica. Dla zespołu ze Świdnicy był to debiut w rozgrywkach a dla naszych zawodniczek drugi tryumf z rzędu. Po wygranym turnieju w Bierutowie (5 stycznia) także tym razem nasze zawodniczki stanęły na najwyższym stopniu podium. Jednak dla nas najważniejsza jest dobra gra każdej z zawodniczek i realizowane cele podczas gry. Należy zauważyć, że cierpliwość i odpowiednia praca zawodniczek na treningach owocują w turniejach dzięki czemu nasze zawodniczki mogą cieszyć się ze strzelanych bramek i wygranych meczów. Oby tak dalej!

Akademia FemGol grała w składzie:

Zuza Rojek, Ola Kocik, Ola Grocholska, Wiktoria Kubicka, Daria Janik, Patrycja Wołowicz, Nadia Wodelska

Oto wyniki naszego zespołu:

Poniżej tabela po rozegraniu 3 halowych turniejów:

Najbliższy a zarazem ostatni turniej Halowej Ligi Orliczek rozegrany zostanie już za tydzień w Trzebnicy.