Orliczki Akademii Halowymi Mistrzyniami Dolnego Śląska!

Wiele radości dały nam ostatnie występy drużyny U11, która rywalizowała w okresie zimowym w Halowych Turniejach z cyklu Mistrzostw Dolnego Śląska. Nasze zawodniczki wygrały 2 z 4 turniejów plasując się na najwyższym stopniu podium także w końcowej klasyfikacji!!!

Po zakończeniu rozgrywek trawiastych w 2018 roku nasze młode piłkarki kontynuowały rywalizację z rówieśniczkami poprzez rozegranie 4 halowych turniejów piłkarskich, które odbyły się w kolejno w Krzydlinie, Bierutowie, Lubinie i Trzebnicy. Przeciwniczkami naszych zawodniczek były zespoły Ślęzy Wrocław, Talentu Trzebnica, Dolpaszu Skokowej, UKS Bierutów i Polonii Świdnica. Po podsumowaniu rozgrywek najlepszą drużyną w całej stawce okazała się Akademia Piłkarska FemGol Lubin!

Udział w turniejach jest dla naszych drużyn częścią realizacji systemu szkolenia, którym pracuje sztab szkoleniowy naszej Akademii. Wyniki turniejów są ważne ale ważniejszy jest dla nas rozwój indywidualny naszych zawodniczek co w przeciągu kilku ostatnich miesięcy uważamy, że współmiernie idzie w parze z osiąganymi przez dziewczęta wynikami.

Tak prezentowały się wyniki naszego zespołu podczas IV Turnieju w Trzebnicy:

AP Talent Trzebnica 1:3 FemGol Lubin

bramki: 2x Ola Grocholska, 1x Ola Kocik

FemGol Lubin 5:0 Bierutów

bramki: 2x Ola Grocholska, 2x Ola Kocik, 1x Wiktoria Kubicka

FemGol Lubin 1:0 Ślęza Wrocław

bramki: Ola Grocholska

FemGol Lubin 1:2 Polonia Świdnica

bramka: Ola Grocholska

FemGol Lubin 3:0 AP Talent Trzebnica

Końcowa tabela rozgrywek Halowych Mistrzostrzostw Dolnego Śląska Orliczek:
1. FEMGOL LUBIN
2. KS ŚLĘZA WROCŁAW
3. MKS POLONIA ŚWIDNICA
4. LKS DOLPASZ SKOKOWA
5. UKS BIERUTÓW
6. APN TALENT TRZEBNICA

Drużyna Orliczek U11 grała w składzie:

Zuza Rojek, Ola Kocik, Ola Grocholska, Daria Janik, Amelia Judzin, Patrycja Wołowicz, Wiktoria Kubicka.