Maj z piłkarkami Akademii!

Jaki tu spokój…na na na na :) …ale u nas dzieje się dużo!

Redakcja z natłoku informacji troszkę przyspała ale wracamy z małym podsumowaniem tego co działo się w minionych 2 tygodniach w naszej Akademii!

Akademia Klasy Extra – 12.05.2018

Na zaproszenie KGHM Zagłębia Lubin wzięliśmy udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym przy okazji imprezy PZPN – Akademii Klasy Extra. Zawodniczki U10 poza zmaganiami czysto meczowymi mogły wziąć udział w różnych dodatkowych konkurencjach.

Mecz sparingowy z Młodzikami Górnika Lubin – 18.05.2018

W miniony piątek skonfrontowaliśmy swoje umiejętności z drużyną Młodzików Górnika Lubin. Postawiliśmy zawodniczkom wysoką poprzeczkę bo rywalizowały ze swoimi rówieśnikami. Mimo dużej przewagi Górnika udało nam się skonstruować kilka akcji podbramkowych także sparing zaliczamy do udanych. Mecz ten miał nam też pokazać czego będziemy się mogli spodziewać od zbliżającej się jesieni, kiedy nasze zawodniczki zadebiutują w lidze razem z drużynami chłopięcymi!

Turniej wewnętrzny U6 i U8 – 19.05.2018

Nasze najmłodsze FemGolki nie próżnują a gdy nie ma turnieju sami organizujemy sobie mecze. Tak też było w minioną sobotę. Na Górniku spotkaliśmy się o godzinie 10:00 i rozegraliśmy dłuuuugi mecz!

Turnieje OZPN z chłopcami – 20.05.2018

W niedzielę 20 maja grupy U10 i U12 wzięły udział w turniejach OZPN Legnica, w których mierzyliśmy się z drużynami chłopców, m.in. z Górnika Lubin, Zagłębia, Amico, Obory czy Szczedrzykowic. Był to dla nas owocny turniej i cenna lekcja. Dziękujemy bardzo Prezesowi Górnika Lubin za możliwość wzięcia udziału w tak fajnym turnieju!

Cała Polska biega! – 24.05.2018

W miniony czwartek najstarsza grupa U13 miała przyjemność wziąć udział w Ogólnopolskim projekcie „Cała Polska biega”. Nasze zawodniczki zmierzyły się w konkursie biegowym a wysokie 2 miejsce zajęła Dominika Cholewa! Rozegraliśmy także turniej piłkarski, w którym zmierzyliśmy się z dziewczętami ze szkół gminnych – Szklar, Siedlec czy Raszówki.

A co przed nami? Akademia FemGol Lubin w grze:

- 25 maj - Turniej U6, U8 z Przedszkolakami

- 30 maj - Turnieje wewnętrzne na boisku z bandami