Finał Tymbarka przed nami!

W dniach 16-18 kwietnia wszystkie nasze zespoły zagrają w finale wojewódzkim turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Jest to już 18 edycja tego największego w Polsce turnieju piłkarskiego dla chłopców i dziewcząt!

Pierwotnie turniej miał zostać rozegrany pod koniec marca jednak z uwagi na nagły powrót zimy i nieprzygotowane boiska Polski Związek Piłki Nożnej wolał zmienić terminy finałów wojewódzkich. Nasza Akademia jako przedstawiciel powiatu reprezentuje Lubin we wszystkich 3 kategoriach wiekowych!

Oto harmonogram turniejów:

PONIEDZIAŁEK 16 kwietnia - drużyny w kategorii U12

WTOREK 17 kwietnia - drużyny w kategorii U10

ŚRODA 18 kwietnia - drużyny w kategorii U8

Każda ze zwycięskich drużyn sięgnie po miano Mistrzyń Dolnego Śląska a dodatkowo zwyciężczynie z kategorii U10 i U12 będą reprezentować nasze województwo w finale ogólnopolskim w Warszawie, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Weźmie w nim udział 16 najlepszych drużyn w Polsce.

Akademię FemGol Lubin reprezentować będą:

U12
Zuza WYSKIDA