Orliczki Akademii ViceMistrzyniami Dolnego Śląska 2018!

W rozegranych w sobotę w Pęgowie Mistrzostwach Dolnego Śląska Orliczek do lat 11 nasz zespół wywalczył tytuł Vice Mistrzyń województwa!

Do rywalizacji w turnieju Akademia wystawiła 2 zespoły, które rywalizowały w dwóch różnych grupach. Z mniejszym szczęściem radziła sobie druga drużyna, która ostatecznie zajęła 8 miejsce. Należy jednak dodać, że zawodniczki te były w większości o 2 lata młodsze od swoich rówieśniczek! Z kolei nasze młode piłkarki grające jako FemGol I, po emocjonującym i przegranym w ostatnich sekundach pojedynku z wrocławską Ślęzą 3:4 w pierwszym meczu, do końca turnieju schodziły z boiska wygrywając wszystkie spotkania. Ostatecznie pierwszy zespół Akademii zajął 2 miejsce.

Oprócz naszej Akademii udział brały także: UKS Bierutów (III miejsce), I KS Ślęza Wrocław (Mistrzynie Dolnego Śląska), Zorza Pęgów, Bielawianka Bielawa, Dolpasz Skokowa (2 zespoły).

Cieszymy się ogromnie, że Pola Strzyżewska strzelając 15 bramek w całym turnieju, zdobyła tytuł Królowej Strzelczyń! Gratulujemy naszej wychowance ogromnego sukcesu!