Udane turnieje drużyn Akademii!

Bardzo dobrze zaprezentowały się dzisiaj drużyny Akademii FemGol Lubin na turniejach w Lubinie i Bierutowie.

Mimo, że w piątek rozpoczęliśmy treningi po Nowym Roku to już w pierwszą sobotę stycznia rywalizowaliśmy w pierwszych w tym roku turniejach piłkarskich.

TURNIEJ AKADEMII ŻACZEK W LUBINIE

Na miejscu w Lubinie nasza drużyna złożona z zawodniczek z rocznika 2009/2010 rywalizowała w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Żaczek. Do rywalizacji oprócz naszego zespołu stanęły także 3 drużyny chłopięce - Górnik Lubin, Zagłębie Lubin i gospodarze z Akademii Żaczek. Każdy zespół rozegrał 3 mecze po 12 minut.

Akademię reprezentowały:

Ewa Laskowska, Iga Tomulik, Lena Dereń, Emilka Delimata, Maja Szuszkiewicz, Martyna Hopej, Ala Chudek, Julia Frąc, Oliwia Oborska, Tosia Szewczyk i Martyna Ilnicka

TURNIEJ HALOWEJ LIGI ORLICZEK W BIERUTOWIE

Na drugi turniej Wojewódzkiej Ligi Orliczek na hali wybraliśmy się do oddalonego o 130 km Bierutowa. Nasz zespół U11 rozegrał 4 mecze trwające 12 minut i może pochwalić się 3 zwycięstwami i 1 remisem. Należy pochwalić grę w obronie naszego zespołu ponieważ dziewczęta nie straciły żadnej bramki!

Zawsze powtarzamy, że wyniki są sprawą drugorzędną ale miło jest oglądać dziewczyny, które i mile dla oka grają i do tego dochodzą pozytywne wyniki. Było oczywiście dużo mankamentów ale widać, że każde wskazówki trenera zawodniczki starają się korygować by starać się lepszymi. Oby tak dalej!

W turnieju oprócz naszego zespołu rywalizowały także drużyny UKS Bierutów, Talent Trzebnica, Ślęza Wrocław i Dolpasz Skokowa. Dziękujemy UKS Bierutów za organizację turnieju i poczęstunek ;)

Akademia grała w składzie:

Zuza Rojek, Amelia Judzin, Ola Kocik, Ola Grocholska, Wiki Kubicka, Patrycja Wołowicz, Daria Janik i Oliwia Wuj.

Poniżej mała galeria z sobotnich turniejów: