Futgolowe granie w Czarnym Borze!

W minioną niedzielę mieliśmy okazję brać udział w świetnie zorganizowanym turnieju w Czarnym Borze. Gospodarzem zawodów była Akademia Futgol Czarny Bór!

W zawodach brało udział aż 9 zespołów. Były to:

Akademia Piłkarska Futgol Czarny Bór - gospodynie

AZS PWSZ I i AZS PWSZ II Wałbrzych

AZS Wrocław

Polonia Świdnica

Trojan Lądek Zdrój

Szczyt Boguszów Gorce

Dragon Miszkowice

AKADEMIA PIŁKARSKA FemGol LUBIN

Rozgrywki podzielone były na 3 etapy co gwarantowało,że od pierwszego do ostatniego meczu każda z drużyn rywalizowała o 1 miejsce w swojej lidze (Liga Mistrzyń, Liga Europy i Liga Zwycięzców). Ostatecznie po dobrej grze nasze Młodziczki zajęły 2 miejsce w Lidze Europy. A oto wyniki naszej drużyny:

ELIMINACJE

FemGol LUBIN - AZS PWSZ Wałbrzych 0:4

FemGol LUBIN - Trojan Lądek Zdrój 1:2

LIGA ZWYCIĘZCÓW

FemGol LUBIN - Szczyt Boguszów Gorce 5:1

FemGol LUBIN - Dragon Miszkowice 5:0

LIGA EUROPY

FemGol LUBIN - AZS PWSZ Wałbrzych II 0:3

FemGol LUBIN - Polonia Świdnica 2:1

- Turniej był świetną okazją do podnoszenia umiejętności indywidualnych naszych zawodniczek w rywalizacji z najlepszymi drużynami z naszego województwa. Cieszy mnie ogromnie postawa naszych młodych piłkarek a pozytywne komentarze trenerów drużyn przeciwnych o dużym postępie w przeciągu ostatnich miesięcy jest dla nas najistotniejszy. Mieliśmy swoje założenia, które każda zawodniczka miała realizować a rozliczamy się zawsze z działań indywidualnych, wynik jest na chwilę obecną sprawą drugorzędną ale zawsze dążymy do zwycięstwa - tak skomentował występ swoich podopiecznych trener Damian Rynio.